logo

O nás

Prinášame genetický skríning na najvyššej technologickej úrovni

V oblasti genetiky pôsobíme od roku 1992 a v oblasti genetického testovania pre samoplatcov od roku 2018.

Spolupracujeme len s certifikovanými Európskymi laboratóriami.

Našu ponuku genetických testov sme rozšírili o skríning dedičných nádorových ochorení a o neinvazívny prenatálny skríning (NIPT).

V oblasti genetického skríningu spolupracujeme so spoločnosťou NIPD Genetics, ktorá patrí medzi popredných lídrov v oblasti laboratórnej genetiky. Spoločnosť NIPD Genetics pôsobí v oblasti vývoja a poskytovania genetických skríningových testov, ktoré majú uplatnenie v prevencii a prognóze mnohých ochorení. Našim cieľom je sprístupniť uvedené technológie a tým prispieť k prevencii závažných ochorení vznikajúcich na genetickom podklade. 


V oblasti genetického skríningu so zameraním na dedičné nádorové ochorenia a neinvazívny prenatálny skríning (NIPT) spolupracujeme s odborníkmi z oblasti všeobecného lekárstva, lekárskej genetiky a s lekármi a odborníkmi súvisiacich špecializácií. Metóda genetického skríningu novej generácie bola prezentovaná na Vedeckej konferencii s medzinárodnou účasťou -  XXIX - SCHWARZOV DEŇ.

Genetický skríning je realizovaný podľa najvyšších štandardov a usmernení v oblasti genetického testovania.

Osobné údaje sú spracovávané na základe ustanovenia o ochrane osobných údajov podľa smernice o GDPR

Za účelom prispôsobenia obsahu a reklám, analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.